Společnost Home Expert, s.r.o.

Jsme výhradním distributorem značky COCOCHOCO v České republice, ale dodáváme i do ostatních států v EU.

Na trh dodáváme profesionální kosmetiku k ošetření vlasů (keratin), stejně jako výrobky, které jsou určeny k použití v salónech, nebo doma.

V ČR působíme více jak 20 let, zabýváme se i velkoobchodní / maloobchodní distribucí výrobků do domácnosti. Během této doby jsme získali velké množství spokojených a věrných zákazníků společnosti jak v ČR tak i v EU.

Naší prioritou je prodej nejkvalitnější kosmetiky a služeb zákazníkům prováděných na nejvyšší úrovni - pro nás je velmi důležitá Vaše spokojenost. Proto garantujeme, že kadeřnické výrobky COCOCHOCO jsou extrémně účinné při regeneraci vlasů a že jsou bezpečné - podrobujeme jim pravidelné testy a kontrolu kvality.


logo

O značce COCOCHOCO

ÚČINNOST:
Zaručena dlouhotrvající obnova a omlazení vlasů. JEMNÁ FORMULA BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ: testována a dokonalá kombinace přírodních ingrediencí, mezi nimiž je i extrakt z kakaovníku, Pure keratinu a 24k zlata.
 
VIDITELNÉ VÝSLEDKY:
V krátké době po zahájení kúry. Vysoce koncentrované ingredience formule poskytují kompletní omlazení vlasů již do jeden a půl hodiny.
Tyto produkty přirozeně obsahují protein, který restrukturalizuje a obnovuje vlasy, spolu s přírodními látkami používanými na aktivaci tohoto proteinu; mezi nimi i extrakt z kakaovníku, Pure keratinu nebo 24k zlata.
Tento proces umožňuje každému vlasu s lehkostí absorbovat léčící složky po celé jeho délce a jednotné struktuře vlasů.
Vysoká teplota žehličky vlasů pomáhá aktivním složkám účinkovat uvnitř vlasu.

ZJEMŇUJÍCÍ SYSTÉM:
Je bezesporu ten nejefektivnější ze všech omlazujících produktů za poslední desetiletí. Je to výsledkem inovativní technologie postavené na letech důkladného a hloubkového vývoje.
Široká škála značkových výrobků obsahuje tento zázračný protein. Mezi nimi jsou šampony, krémy na obličej, séra a pleťové vody.
Po dosažení skvělých výsledků s omlazujícím systémem této značky se doporučuje ošetřovat Vaše vlasy pravidelným používáním jiných produktů značky, abyste dosáhli jeho jeho potřebné úrovně ve vlasech.
Pokročilá formule, která promění Vaše unavené vlasy na rovné, hladké a lesklé vlasy.
Hlavní složka keratin, je obvykle základem pro zdravou pokožku, nehty a vlasy. Extrakt z keratinu opět přináší Vašim vlasům přirozený, zdravý vzhled.
 
ŽEHLENÍ VAŠICH VLASŮ:
Je to světoznámá terapie, nazývaná brazilská foukaná a jejím cílem jsou revitalizované, jemné a obnovené vlasy.
Tento proces byl vynalezen v Brazílii, kde se mnoho žen stěžovalo na unavené, opotřebované, vlnité vlasy, způsobené neustálým vlivem slunce a vlhkosti. To je přesně to, co tato značka dělá s Vašimi vlasy - přináší zpět vzhled silných, zdravých vlasů, které jsou po kúře mnohem snadněji upravitelné.
Tento proces je založen na aplikaci hlavní složky do struktury Vašich vlasů pomocí vysoké teploty, takže všechny poškozené buňky absorbují léčivé látky v krátkém čase.
Umělé, chemické kúry obvykle používané v kadeřnictvích jsou již zastaralé! Značková kúra je založena pouze na přírodních ingrediencích, které Vaše vlasy dlouhodobě nepoškozují.