COCOCHOCO 100ml PURE Brazilský keratin + 40ml Čistící šampón

RPBK100

Nové

569 Kč

Keratin rozléváme z původního originálního balení COCOCHOCO. Balení je přesně odměřeno do plastových nádobek. Tato sada je většinou na jedno použití.

COCOCHOCO Professional Pure Brazilský Keratin

COCOCHOCO Professional Pure Brazilský Keratin dodá vlasům lesk a hebkost, která vydrží mnohem déle.Tento keratin s čistícím keratinovým proteinem je určený zejména k obnově velmi poškozených vlasů. Pure (čisté) složky obsahují čisté neutrální vody, minerální a čistý silikon, který pomáhá keratinu proniknout do sktruktury vlasů a obnovit ji.


Speciálně vyvinut na použití pro blond vlasy (možnost i použít pro jiné odstíny vlasů).

Keratin je přírodní látka, která dává Vašim vlasům možnost vrátit se do své původní zdravé, lesklé, hladké podoby.

COCOCHOCO Professional Pure Brazilský Keratin narovná vlasy, aniž by se změnila jejich struktura. Léčba může být aplikován na všechny typy vlasů, na přírodní a i na chemicky ošetřené vlasy (barvené apod.). Aplikační proces trvá kdekoliv od 1,5 – 3 hodiny v závislosti na délce a tloušťce vlasů.

Doporučujeme po aplikaci brazilského keratinu také použít další produkty z naší nabídky, které prodlouží trvání brazilského keratinu ve vašich vlasech: COCOCHOCO Professional Bezsulfátový šampon, COCOCHOCO Professional Kondicionér a COCOCHOCO Professional Keratinovou vlasovou masku.

 

COCOCHOCO Professional Čistící Šampón

COCOCHOCO Professional Čistící šampón je speciálně vyvinut pro vysoké pěnění a tím dokáže hluboce čistit pokožku vlasů a odstranit všechny nečistoty, které máte ve vlasech.

Tento produkt s technologií Advanced Timed PH Elevating umožňuje pokožce se otevřít pro dosažení optimálních výsledků při použití COCOCHOCO Professional Brazilského keratinu.

Edice keratinuPure
KategorieSety

Napsat recenzi

COCOCHOCO 100ml PURE Brazilský keratin + 40ml Čistící šampón

COCOCHOCO 100ml PURE Brazilský keratin + 40ml Čistící šampón

Napsat recenzi

Související produkty