Společnost T.J.Mac s.r.o.

Jako oficiální a výhradní distributoři reprezentujeme na českém a evropském trhu izraelskou vlasovou kosmetiku COCOCHOCO Professional, která získala oblibu po celém světě a je v současnosti jedničkou na trhu v keratinovém ošetření vlasů.

Naší prioritou je prodej nejkvalitnější kosmetiky a služeb zákazníkům prováděných na nejvyšší úrovni - pro nás je velmi důležitá Vaše spokojenost. Proto garantujeme, že kadeřnické výrobky COCOCHOCO Professional jsou extrémně účinné při regeneraci vlasů a že jsou bezpečné - podrobujeme je pravidelným testům a kontrolou kvality.

 

 

O značce COCOCHOCO

ÚČINNOST:

Zaručena dlouhotrvající obnova a omlazení vlasů. SLOŽENÍ BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ: dokonalá kombinace přírodních ingrediencí, mezi nimiž je i extrakt z kakaovníku a 24k zlato.

VIDITELNÉ VÝSLEDKY:

Ihned po zahájení kúry. Vysoce koncentrované složení ingrediencí poskytuje kompletní omlazení vlasů již do jeden a půl hodiny.
Všechny produkty obsahují protein, který regeneruje a obnovuje vlasy, v kombinaci s přírodními látkami používanými na aktivaci tohoto proteinu; mezi nimi je i extrakt z kakaovníku nebo 24k zlato.
Tento proces umožňuje každému vlasu s lehkostí absorbovat regenerační složky po celé jeho délce a jednotné struktuře vlasů.
Vysoká teplota žehličky na vlasy, napomáhá aktivním složkám účinkovat uvnitř vlasu.

REGENERAČNÍ SYSTÉM:

Je bezesporu ten nejefektivnější ze všech regeneračních produktů za poslední desetiletí. Je to výsledkem inovativní technologie postavené na letech důkladného a hloubkového vývoje.
Široká škála značkových výrobků obsahuje tento zázračný protein. Například šampony, krémy na obličej, séra a pleťové vody.
Po dosažení skvělých výsledků s regeneračním systémem této značky se doporučuje ošetřovat Vaše vlasy pravidelným používáním jiných produktů značky COCOCHOCO, abyste dosáhli dlouhodobého účinku.
Pokročilé složení, které promění Vaše poškozené vlasy na rovné, hladké a lesklé.
Hlavní složka keratin, je obvykle základem pro zdravou pokožku, nehty a vlasy. Extrakt z keratinu přináší Vašim vlasům přirozený, zdravý vzhled.

NAROVNÁNÍ VLASŮ KERATINEM:

Je světoznámá terapie, nazývaná brazilská foukaná a jejím cílem jsou zdravé, jemné a obnovené vlasy.
Tento proces byl vynalezen v Brazílii, kde si mnoho žen stěžovalo na unavené, poškozené, vlnité vlasy neustálým vlivem slunce a vlhkosti. Tato značka napomáhá vrátit vlasům jejich pevnost a zdravý vzhled. Vlasy jsou po kúře mnohem snadněji upravitelné.
Tento proces je založen na aplikaci hlavní složky do struktury Vašich vlasů pomocí vysoké teploty žehličky, takže všechny poškozené buňky vlasů absorbují regenerační látky během krátkého času.
Umělé, chemické kúry obvykle používané v kadeřnictvích jsou již zastaralé! Značková kúra je založena pouze na přírodních ingrediencích, které Vaše vlasy dlouhodobě nepoškozují.