Informace k aplikaci:

Ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, zničené apod.). Brazilský keratin se doporučuje aplikovat současně s barvením vlasů (po barvení), v opačném případě minimálně 2 týdny před barvením vlasů. Pokud plánujete stříhaní vlasů, doporučujeme je ostříhat před aplikaci brazilského keratinu. Aplikace lze provést i na prodloužené vlasy.

Celková aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 1,5 - 3 hodiny. Toto ošetření Vám vydrží po dobu 3 až 4 měsíců, během této doby se brazilský keratin postupně vymývá.

Doporučujeme po aplikaci brazilského keratinu také použít další produkty z naší nabídky, které prodlouží trvání brazilského keratinu ve vašich vlasech: COCOCHOCO Professional Bezsulfátový šampon, COCOCHOCO Professional Kondicionér a COCOCHOCO Professional Keratinovou vlasovou masku.

Opakovanou aplikaci je ideální provádět po 3 až 4 měsících, v případě potřeby je aplikaci možné provádět častěji, např. jednou měsíčně.

Nedoporučujeme aplikovat u: těhotných a kojících žen, dětí do 12 let

COCOCHOCO

Postup aplikace:

DOPORUČENÍ: aplikaci provádějte v dobře větrané místnosti; během nanášení keratinu, vlasy nechávejte dál od obličeje. Dávejte pozor na to, abyste vlasy nespálili žehličkou.

UPOZORNĚNÍ: v případě náhodného požití, vyhledejte ihned lékaře. V případě, že se objeví známky nežádoucí reakce, přestaňte přípravek používat a ihned jej smyjte z vlasů. Skladujte v suchém a chladném místě, uchovávejte mimo dosah dětí.

DŮLEŽITÉ: Prosím, postupujte podle následujících kroků.


   Vlasy dvakrát umyjte čistícím šamponem COCOCHOCO a vysušte ručníkem. Nepoužívat žádný kondicionér.
  Vlasy vysušte fénem při střední teplotě, uplně do sucha.
   Vlasy důkladně rozčešte.
   Keratin před použítím pořádně protřepte.
   Keratin postupně naneste do jednotlivých sekcí štětečkem (vyhněte se pokožce hlavy) a přebytek vyčešte jemným hřebenem.
   Nechte 10 minut působit a pak vlasy zcela fénem o střední teplotě vysušte.
   Poté použijte na vlasy v jednotlivých sekcích Vaší žehličku zahřátou na 220°C. Opakujte 5x v každé sekci až budou vlasy lesklé a rovné.
   Vlasy si nemyjte po dobu 3 dnů. Pokud se Vám vlasy namočí nebo zvlní, ihned je přežehlete.
Během těchto 3 dnů, nechávejte vlasy přirozeně volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte a nepoužívejte žádné přípravky na vlasy.

   Po 3 dnech si můžete vlasy umýt.