Řada CERAMIDE je perfektní řešení pro obnovení poškozených vlasů.  Výjimečné složení produktů CERAMIDE posiluje ochrannou vrstvu vlasů, slabou strukturu vlasů a obnovuje poškozené vlasy.

Všechny produkty jsou vegan friendly, neobsahují sulfáty, silikony, parabeny a konzervační látky, které by Vašemu tělu škodily. Na výběr máme celé spektrum šamponů, kondicionérů, masek a krémů, které jsou maximálně šetrné k Vašim vlasům.

Všechny tyto produkty lze použít i jako následnou péči po ošetření vlasů brazilským keratinem COCOCHOCO.O řadě CERAMIDE

Každý den na naše vlasy působí vnější vlivy počasí, ať už je to slunce, suchý vzduch, nebo naopak vlhkost, sladká a slaná voda. Vždy tyto vlivy zbavují naše vlasy přirozené síly, pružnosti a kouzla. Dále nesmíme opomenout různá chemická ošetření, barvení, které nám také poškozuje vlasy. Tato řada produktů vychází z nového a jedinečného vzorce složení, který kombinuje složku CERAMIDE, přírodní oleje a esenciální vitamíny.

CERAMIDE COCOCHOCO produkty jsou vyvinuté pro kompletní ošetření poškozených vlasů. Každá z řad CERAMIDE se zaměřuje na jiný aspekt či problém vlasů. 

O složení CERAMIDE

CERAMIDE je přirozené řešení pro regeneraci poškozených vlasů, jelikož sloučí prostory mezi buňkami vnější ochranné vrstvy vlasového vlákna. Tento jedinečný proces posiluje ochrannou vrstvu vlasů, obnovuje poškozené vlasy a posílí slabou strukturu vlasů.

CERAMIDE působí jako "výplň" umožňující vlasům znovu obnovit buněčnou strukturu a zároveň chrání strukturu jemných vlasových vláken. Navíc napomáhá vlasům k udržení jejich přirozené vlhkosti a díky tomu budou Vaše vlasy jemné na dotek.

COCOCHOCO CERAMIDE pro suché a lámavé vlasy

Řada produktů CERAMIDE pro suché a lámavé vlasy Vám napomůže k snadnému rozčesávání poškozených konečků a vytvoří jasný lesk. Obsahuje přírodní bylinné složky, které dodají vlasům kompletní hydrataci a zabrání vzniku opětovnému zacuchání vlasových konečků. 

Výhody:

 Maximální obnova
Okamžitá hydratace
Neobsahují Laurylsulfát sodný (SLS) a paraben (konzervant)
Revitalizační receptura


COCOCHOCO CERAMIDE pro ochranu barvených vlasů

CERAMIDE pro ochranu barvených vlasů Vám zaručí ochranu proti vyblednutí, vymytí barvy a okamžitou hydrataci vlasů. Nové složení z přírodních ingrediencí pro obnovu vlasů napomáhá před blednutím barev a zároveň poskytuje hedvábný dojem a zdravý vzhled.

Výhody:

Chrání proti vyblednutí barev
Zářivý a lesklý vzhled vlasů
Neobsahují Laurylsulfát sodný (SLS) a paraben (konzervant)
Revitalizační receptura


COCOCHOCO CERAMIDE pro objem vlasů

CERAMIDE pro objem vlasů přidají vlasům větší rozměr. Vlasy budou vypadat plné a silné, ale stále zůstanou měkké a jemné na dotek.

Výhody:

Pocit lehkosti
Maximální lesk
 Neobsahují Laurylsulfát sodný (SLS) a paraben (konzervant)
Revitalizační receptura


COCOCHOCO CERAMIDE KRÉMY

Jsou jedinečným řešením pro zdravé a krásné vlasy.

CERAMIDE krém na roztřepené konečky – Regeneruje poškozená vlasová vlákna a každý kořínek vlasu obalí do ochranného filmu. Ochranný vlasový film poté chrání Vaše vlasy při každodenním namáhání.

CERAMIDE  krém na ochranu tepelně upravovaných vlasů – Poskytuje maximální ochranu před poškozením teplem a zároveň vyhlazuje vlasy pro perfektní vzhled. Tento profesionální krém okamžitě posiluje a chrání vlasy při upravování vlasů kulmou nebo žehličkou. Také vlasy vyhladí a připraví na konečný styling.

CERAMIDE krém pro objem vlasů – Obsahuje přírodní bylinné přísady. Při každodenním použití zvětší objem vlasů a dodá pocit lehkosti.

Všechny produkty z řady CERAMIDE jsou obohaceny o revitalizační recepturu.