logo

VELKOOBCHOD - Přípravky ve Vašem obchodě

Provozujete kamennou prodejnu nebo internetový obchod? Chcete produkty COCOCHOCO zařadit do nabídky? Obohaťte svůj obchod a přilákejte nové zákazníky. Značka COCOCHOCO je velmi vyhledávaná a určitě Vám přivede mnoho dalších zákazníků. Garantujeme Vám krátké dodací lhůty, odborné poradenství při nákupu a profesionální přístup. 

Zaregistrujete se velmi jednoduše, přímo pomocí formuláře, nebo nás kontaktujte na emailovou adresu info@cocochoco.cz a náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.


KADEŘNICTVÍ - Přípravky ve Vašem kadeřnictví

Chtěli byste obohatit Váš salón o nabídku s inovativní a unikátní keratinovou léčbu a přípravky značky COCOCHOCO? 

Pokud chcete nabídnout svým klientům kvalitní, moderní a progresivní keratinovou léčbu, která obnovuje poškozené vlasy a narovná je, tak Vás zveme k využití možnosti léčby keratinem COCOCHOCO. 

Proč nakupovat u nás?

1. Nabízíme Vám spolupráci ke které získáte, velkoobchodní ceny, různé reklamní předměty (samolepky, letáčky, kadeřnické pláštěnky, stojany, bannery atd..)

2. Registrací, dále získáte zařazení do našeho seznamu kadeřnictví/salónů a tím více zákazníků, samozřejmě pokud nás zákazník kontaktuje, bude nasměrován do kadeřnictví, které je u nás registrované. Dále budeme propagovat Váš salón na sociálních sítích Facebook a Instagram. Stačí zaslat například fotografie před a po aplikaci, zveřejníme to na našem profilu a označíme Vás, včetně kontaktu na Vás. Provádíme i propagaci ve které oslovíme denně více jak 5000 lidí v ČR a SR.

3. Zboží odesíláme do 24h od objednání, tzn. že většinou druhý den zboží je u Vás.

4. Zajišťujeme školení a certifikaci našich velkoobchodních odběratelů (termíny a oblasti na dotaz, nebo budete informováni emailem / telefonicky, ihned jak se vypíše nějaký termín).

Pro spolupráci vyplňte registrační formulář.


Velkoobchodní registraceVaše registrace musí být schválena obchodním zástupcem, poté bude možné účet využívat.

* Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami: Ochrana osobních údajů a jejich zpracování