COCOCHOCO Professional ve Vašem kadeřnictví

Chtěli byste obohatit Váš salón o nabídku s inovativní a unikátní keratinovou léčbu a přípravky značky COCOCHOCO Professional?
Pokud chcete nabídnout svým klientům kvalitní, moderní a progresivní keratinovou léčbu, která obnovuje poškozené vlasy a narovná je, tak Vás zveme k využití možnosti léčby keratinem COCOCHOCO Professional.

Proč nakupovat u nás?
  • Nabízíme Vám spolupráci ke které získáte, velkoobchodní ceny, různé reklamní předměty (samolepky, letáčky, kadeřnické pláštěnky, stojany, bannery atd..)

  • Registrací, dále získáte zařazení do našeho seznamu kadeřnictví/salónů a tím více zákazníků, samozřejmě pokud nás zákazník kontaktuje, bude nasměrován do kadeřnictví, které je u nás registrované. Dále budeme propagovat Váš salón na sociálních sítích Facebook a Instagram. Stačí zaslat například fotografie před a po aplikaci, zveřejníme to na našem profilu a označíme Vás, včetně kontaktu na Vás. Provádíme i propagaci ve které oslovíme denně více jak 5000 lidí v ČR a SR.

  • Zboží odesíláme do 24h od objednání, tzn. že většinou druhý den zboží je u Vás.

  • Zajišťujeme školení a certifikaci našich velkoobchodních odběratelů

 

 

Certifikované salóny

Na této stránce naleznete certifikované (proškolené) salony k aplikaci brazilského keratinu COCOCHOCO Professional. Všechna kadeřnictví uvedená na této stránce úspěšně splnila školení a jsou vhodným místem, kde si nechat aplikaci brazilského keratinu provést.

 

 

Ambasador pro ČR:Haircut - Ana Vulič - Praha 3

Lukášova 184/1, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Facebook: odkaz zde
Web: odkaz zde

Ana Vulič - ambasadorka

Telefon: +420 773 976 905