Ceramide COCOCHOCO – Vaše profesionální vlasová pohotovost!!!

Dne: favorite Shlédnutí: 835

Hodně lidí už zná a miluje naše vlasové produkty COCOCHOCO (Brazilský keratin na regeneraci a narovnání vlasů). Jsme rádi, že nám píšete Vaše recenze a že víme, jak velký smysl má pracovat na dalších nových produktech. Výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby udržely nejlepší výsledky přípravků COCOCHOCO a zlepšily vzhled vlasů, napravily vlasy bez lesku, poškozené vlasy. Naše profesionální vlasová péče Vám zajistí, aby Vaše vlasy vypadaly skvěle a hlavně byly zdravé.

Řada produktů, kterou Vám chceme představit (pokud ji ještě neznáte) je řada Ceramide. Jsme tady, abychom vám přesně řekli, jak naše produkty fungují.

1. OCHRANA BARVY - pomáhá zvýraznit novou barvu vlasů a zabraňuje její vyblednutí a vymytí. Je to nové složení z přírodních ingrediencí pro obnovu vlasů, které pomáhá před blednutím barev a zároveň poskytuje hedvábný dojem a zdravý vzhled.

2. OBJEM - přidává do vlasů objem, napomáhá vlasům, aby vypadaly husté a pevné, ale zůstanou pořád naprosto měkké na dotek. Zanechává vaše vlasy lesklé a zesílené.

3. INTENZIVNÍ REGENERACE - progresivní systém regenerace pro poškozené vlasy. Obnovuje sílu vlasů, brání budoucímu roztřepení, vyživuje a vyhlazuje vlasy.

4. Krémy CERAMIDE - jsou perfektním řešením pro obnovení vlasů, jejich hlavní schopností je sloučit prostory mezi buňkami ve vnějším prostoru vlasové struktury. Tento jedinečný proces posiluje ochrannou vrstvu vlasů, obnovuje poškozené vlasy a posiluje slabou strukturu vlasů.

* Krém pro objem- je založen na novém složení obsahující přírodní bylinné přísady. Každodenní použití zvyšuje objem vlasů a usnadňuje jejich úpravu.

* Krém na roztřepené konečky - vyplňuje a napravuje roztřepená vlasová vlákna, obalí každý pramen ochrannou vrstvou pro ochranu před každodenním stylingem a environmentálními stresovými faktory. Každodenní použití tohoto krému zanechá vlasy silnější a zdravější, které jsou chráněny proti budoucímu poškození.

* Krém pro tepelnou ochranu - poskytuje maximální ochranu před poškozením teplem a zároveň vyhlazuje vlasy pro perfektní vzhled. Tento profesionální krém okamžitě posiluje a chrání vlasy při rychlém sušení vlasů. Vlasy zanechá hedvábné a hladké.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec