Aplikace brazilského keratinu COCOCHOCHO? Co je důležité vědět?

Dne: favorite Shlédnutí: 1580

Aplikace brazilského keratinu COCOCHOCO  je docela jednoduchá a snadná procedura, ale existuje několik věcí, kterým je velmi důležité věnovat pozornost, aby výsledek keratinové kůry byl co nejúčinnější.

1. Mytí vlasů pomocí Čistícího Šamponu Čistící šampon COCOCHOCO je speciálně vyvinut s pokročilým pěnícím účinkem, hluboce čistí vlasovou folikulu a odstraňuje veškeré nečistoty, které mohou přilnout k vlasovému vláknu. Tento výrobek je navržen pokročilou technologií, zvyšuje pH a umožňuje dosažení nejlepších výsledků během aplikace COCOCHOCO keratinu.

 

2. Protřepání produktu - Je velmi důležité důkladně protřepat výrobek před použitím, všechny ingredience musí být dobře smíchány, jinak to může ovlivnit výsledky léčby. Takže řádně protřepte!

3. Pročesání vlasů - Při aplikaci keratinového ošetření potřebujete, aby vaše vlasy byly zcela pokryté keratinem, ale neměly by být úplně mokré. Pokud jste náhodou nanášeli vysoké množství keratinu, je třeba pročesat vlasy úzkým hřebenem, abyste odstranili veškerý přebytek keratinu. Pročešte si vlasy několikrát, pokud to bude potřeba. Vaše vlasy by měly být nasyceny keratinem, ale ne tak mokré, že vidíte nadbytek na rukou.

4. Narovnání vlasů - Nastavte žehličku na vlasy na doporučenou teplotu 220 °C.  Když vaše žehlička dosáhne správné teploty, měli byste narovnávat vlasy po malých částech (doporučujeme tloušťku jednoho až dvou palců). 

 

5. Následná péče - Je velmi důležité nemýt vlasy po dobu 72 hodin po aplikaci. Ale co je neméně důležité, že po tuto dobu nesmíte vlasy svazovat do gumičky. Nepoužívejte žádné skřipce, nebo dokonce vlasové spony, pokud je to možné. Svázání vlasů pomocí gumičky nebo něčeho jiného může způsobit záhyb na vlasech a tím je poškodit. Pokud se Vám vlasy namočí nebo zvlní, ihned je přežehlete. Během těchto 3 dnů, nechávejte vlasy přirozeně volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte a nepoužívejte žádné přípravky na vlasy.

Nyní nám můžete předvést své hedvábné, hladké a nádherné vlasy! :-)

Vaše proměny pomocí brazilského keratinu COCOCHOCO můžete zasílat na náš email nebo na sociální sítě. Výsledky vždy velmi rádi zveřejníme.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec