Brazilský keratin

Jako oficiální a výhradní distributoři reprezentujeme na českém a evropském trhu izraelskou vlasovou kosmetiku COCOCHOCO Professional, která získala oblibu po celém světě a je v současnosti jedničkou na trhu v keratinovém ošetření vlasů.

Naší prioritou je prodej nejkvalitnější kosmetiky a služeb zákazníkům prováděných na nejvyšší úrovni - pro nás je velmi důležitá Vaše spokojenost. Proto garantujeme, že kadeřnické výrobky COCOCHOCO Professional jsou extrémně účinné při regeneraci vlasů a že jsou bezpečné - podrobujeme je pravidelným testům a kontrolou kvality.

zjistit více


Brazilský keratin COCOCHOCO

Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který je čistě přírodní a bez obsahu formaldehydu, sulfátů a parabenů. Hluboce regeneruje a trvale narovná vlasy bez změny jejich struktury.

Výsledkem aplikace jsou zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3-4 měsíců.

Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů.

V naší nabídce naleznete 3 edice, ORIGINAL, PURE, GOLD.

zjistit více


Ceramide

Seznamte se s CERAMIDE. Novou linií pro péči o vlasy.

Každý den na naše vlasy působí vnější vlivy počasí, ať už je to slunce, suchý vzduch, nebo naopak vlhkost, sladká a slaná voda. Vždy tyto vlivy zbavují naše vlasy přirozené síly, pružnosti a kouzla. Dále nesmíme opomenout různá chemická ošetření, barvení, které nám také poškozuje vlasy. Tato řada produktů vychází z nového a jedinečného vzorce složení, který kombinuje složku CERAMIDE, přírodní oleje a esenciální vitamíny.

CERAMIDE produkty jsou vyvinuté pro kompletní ošetření poškozených vlasů. Každá z řad CERAMIDE se zaměřuje na jiný aspekt či problém vlasů.

zjistit více


NEJPRODÁVANĚJŠÍ


SLEVYVyhledej si svůj salon