Ekologické balení zásilek

  Brazilský keratin Pure 250ml COCOCHOCO

  Brazilský keratin Pure značky COCOCHOCO je určen především pro světlé, poškozené, oslabené a chemicky ošetřené vlasy. Použitím COCOCHOCO Pure keratinu je možné obnovit a oživit i velmi poškozené vlasy. Profesionální keratin poskytuje dlouhodobý lesk a výjimečnou měkkost vlasů.

  1 699,00 Kč

  • BKP250
  • Skladem
  • Free

  Brazilský keratin Pure 250ml

  PRO VLASY: vytvořený především pro rozjasnění blond odstínů, velmi poškozené, chemicky ošetřené, vlnité, kudrnaté, nepoddajné, oslabené

  Brazilský keratin Pure značky COCOCHOCO je určen především pro světlé, poškozené, oslabené a chemicky ošetřené vlasy. Použitím COCOCHOCO Pure keratinu je možné obnovit a oživit i velmi poškozené vlasy. Profesionální keratin poskytuje dlouhodobý lesk a výjimečnou měkkost vlasů.

  COCOCHOCO Pure obsahuje přírodní keratinový protein a je vytvořen speciálně pro oslabené a poškozené vlasy. Obsahuje organické přísady jako je minerální silikon a nejvyšší koncentraci čistého keratinu. Toto složení napomáhá dosáhnout nejlepšího efektu pro obnovu vlasů a regeneraci velmi poškozených vlasů. Díky ošetření tímto keratinem získávají vlasy zdravý a pružný vzhled.

  VÝHODY PURE KERATINU:
  • nemění barvu vlasů - především blond vlasy po ošetření keratinem Pure nebudou mít žlutý odstín
  • nejvyšší obsah čistého keratinu v keratinovém výrobku na našem trhu
  • hluboká hydratace a regenerace poškozených, roztřepených vlasů
  • regenerace oslabených vlasů barvením nebo chemickým ošetřením
  • dodává vlasům výjimečnou jemnost a hladkost po celé jejich délce
  • bezpečné použití, neobsahuje Formaldehyd
  • kromě regeneračního účinku je keratin intenzivní a efektivní způsob narovnání vlasů po celé jejich délce
  • jeho účinky jsou zřejmé po dobu 3-4 měsíců (v závislosti na typu vlasů)
  BKP250

  Parametry

  Brazilský keratin
  Pure
  Druh
  Keratin
  Typ vlasů
  Nepoddajné
  Typ vlasů
  Poškozené
  Typ vlasů
  Vlnité
  Typ vlasů
  Blond
  Typ vlasů
  Citlivé
  Typ vlasů
  Jemné
  Typ vlasů
  Oslabené
  Délka vlasů
  Do 30 cm
  Délka vlasů
  Do 75 cm

  Informace k aplikaci:

  Ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, zničené apod.). Brazilský keratin se doporučuje aplikovat současně s barvením vlasů (po barvení), v opačném případě minimálně 2 týdny před barvením vlasů. Pokud plánujete stříhaní vlasů, doporučujeme je ostříhat před aplikaci brazilského keratinu. Aplikace lze provést i na prodloužené vlasy.

  Celková aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 1,5 - 3 hodiny. Toto ošetření Vám vydrží po dobu 3 až 4 měsíců, během této doby se brazilský keratin postupně vymývá.

  Doporučujeme po aplikaci brazilského keratinu také použít další produkty z naší nabídky, které prodlouží trvání brazilského keratinu ve vašich vlasech: COCOCHOCO Professional Bezsulfátový šampon, COCOCHOCO Professional Kondicionér a COCOCHOCO Professional Keratinovou vlasovou masku.

  Opakovanou aplikaci je ideální provádět po 3 až 4 měsících, v případě potřeby je aplikaci možné provádět častěji, např. jednou měsíčně.

  Nedoporučujeme aplikovat u: těhotných a kojících žen, dětí do 12 let

  Postup aplikace:

  Nerovnoměrným nanesením nebo použitím nedostatečného množství keratinu vzniká riziko poškození vlasů, jelikož keratin obsahuje aktivní složky, které chrání vlasové vlákno proti vysokým teplotám, při zažehlení.

  Zůstane-li na vlasech přebytečné množství keratinu, při žehlení může vznikat nežádoucí kouř a docházet k připalování keratinu na žehlící plochy.

  DOPORUČENÍ: aplikaci provádějte v dobře větrané místnosti; během nanášení keratinu, vlasy nechávejte dál od obličeje. Dávejte pozor na to, abyste vlasy nespálily žehličkou.

  UPOZORNĚNÍ: v případě náhodného požití, vyhledejte ihned lékaře. V případě, že se objeví známky nežádoucí reakce, přestaňte přípravek používat a ihned jej smyjte z vlasů. Skladujte v suchém a chladném místě, uchovávejte mimo dosah dětí.

  DŮLEŽITÉ: Prosím, postupujte podle následujících kroků.

  1. Vlasy dvakrát umyjte čistícím šamponem COCOCHOCO a vysušte ručníkem. Nepoužívat žádný kondicionér.
  2. Vlasy vysušte fénem při střední teplotě, uplně do sucha.
  3. Vlasy důkladně rozčešte.
  4. Keratin před použitím pořádně protřepte, používejte rukavice a aplikaci provádějte v dobře větrané místnosti.
  5. Keratin postupně naneste do jednotlivých sekcí štětečkem (vyhněte se pokožce hlavy) a přebytek vyčešte jemným hřebenem.
  6. Nechte 20 - 30 minut působit a pak vlasy zcela fénem o střední teplotě vysušte.
  7. Poté použijte na vlasy v jednotlivých sekcích Vaší žehličku zahřátou na 220°C. Opakujte 5x-7x v každé sekci až budou vlasy lesklé a rovné.
  8. Vlasy si nemyjte po dobu 3 dnů. Pokud se Vám vlasy namočí nebo zvlní, ihned je přežehlete.
  9. Během těchto 3 dnů, nechávejte vlasy přirozeně volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte a nepoužívejte žádné přípravky na vlasy.
  10. Po 3 dnech si můžete vlasy umýt bezsulfátovým šamponem a kondicionérem.

  Video:

  Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Hydrolysed Keratin, Argania Spinosa(Argan oil), Keradyn HH, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig Extract, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Dehydroacetic Acid, Allantoin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic Acid, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Glycolic Acid, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate.